Proč Itálie ? Tak zní otázka mnoha, a tutéž otázku jsem si pokládala na začátku sama. Když jsem dostala angažmá na Apeninském poloostrově, krajina mi odpověděla sama.

Sluncem zalitá města a venkov, dobré jídlo, cit či možná spíše slabost pro krásu a radost ze života srší z každého koutu této úžasné země a člověku nenarozenému v ní vyráží dech!

Itálii jsem prošla křížem krážem.Země mi mnoho řekla o mně, o mé minulosti i budoucnosti. Potkala jsem plno úžasných lidí zapálených do své práce, kteří dokonale rozuměli tomu, co dělají. Kteří se zajímali o zážitek ostatních.

 

Kromě nich a mých oblíbených italských receptů jsem při této cestě poznala ohromné množství skvělých vinařství, co mě inspirovalo a motivovalo k tomu, abych kousek vínové Itálie přinesla i k nám, do Česka.

Aby i moji přátelé a obyvatelé naší země mohly poznat úžasnou chuť nejlepších vín na světě.

A není to jen o chuti. Je to o pocitu, který s sebou přináší. O tom, jak láhev vína dostane lidi k jednomu stolu. Nutí je nalít si, cinknout si sklenicemi, a pak si zase dolít. Nutí mluvit, sdílet zážitky, smát se a jíst skvělé jídlo.

Úžasné víno má zkrátka silnou moc. Mocný, sluncem zalitý magnetismus spojovat lidi!

 Vína, která najdete na mém e-shopu jsou velmi pečlivě vybrána a odzkoušena. Pocházejí od malých a středních vinařů, vše mně známých a milovaných, které jsem navštívila za vás.Nabízím vám to nejlepší, co jsem v Itálii našla a vyzkoušela.

A ještě jedno či dvě upozornění na závěr. Víno, které najdete na této stránce, nikde jinde hledat nemusíte. Není to velkovýrobní víno, v supermarketech byste se regály prohrabávali marně. A když už po jednom či dvou sáhnete, vyberte si i z nabídky skla, které nabízím v unikátním českém designu.

  • Protože co je klíčové? Úžasné víno v úžasném skle. Obsah a forma ať jsou v dokonalé harmonii. 

  •  

 Na zdraví a inspirativní zážitek vám přeje  Lucie !