Jmenuji se Lucie a vítám vás tady,
od dětství jsem žila volejbalem. Věnovala jsem se mu dlouhou řadu let profesionálně. Naučilo mne to jen tak něco nevzdat a jít si za svým. Myslela jsem si, že takhle to bude už napořád, ale pak přišlo angažmá v Itálii...

A všechno do sebe zapadlo. Slunce, dobré jídlo, slabost pro krásu a radost ze života. Dostalo mě to. Všechno se najednou spojilo. To, čím jsem byla předtím, a to, čím chci být dál.

Projela jsem Itálii křížem krážem. Poznala spoustu skvělých a pracovitých lidí, naučila se své oblíbené italské recepty a nepřestala obdivovat lehkost, s jakou Italové přistupují k životu.

Během svých cest jsem poznala spoustu skvělých vinařství a teď k nám do České republiky přivážím to nejlepší italské víno. Protože víno, stejně jako sport, spojuje lidi. Jeho jiskra, dokonalost, harmonická rovnováha v kombinaci s dobrým jídlem a milou společností – to je to, co chci předávat dál. Svou značku jsem pojmenovala Luvini a vína, která ode mne ochutnáte, vám promluví do duše.

  • Osobně jsem vína vybrala a vyzkoušela. U popisků vín na Luvini nenajdete nic, co jsem si ve slabé chvilce vymyslela. Věřte mi, vím, o čem mluvím.
  • Všechna vína pochází od malých a středně velkých vinařů, které osobně znám. Všechny jsem vaším jménem navštívila. Vím, jak se ke svým vínům chovají, znám jejich výrobní proces. Na vás je ochutnat výsledek.
  • V Čechách ho nikde jinde nekoupíte. V supermarketu moje víno nehledejte. Není tam. Preferuji kvalitu před kvantitou.
  • Nabízím k němu sklo v unikátním českém designu. Správná sklenička je pro chuť každého vína důležitá a já chci navíc pokračovat v rodinné tradici obchodu s křišťálem. Život je moc krátký na to, abyste si požitek z dokonalého vína kazili nevhodným sklem.

Vyberte si některé z vín, které jsem pro vás přivezla z Itálie a překvapte své přátele něčím, co jen tak někde neochutnají. Na zdraví! Lucie