Náhledový obrázek článku Luvini na kolech

Luvini na kolech

Naše vína už nemusíte ochutnávat pouze přes e-shop, Luvini může dojet až k vám!

Přivítejte s námi Luvini na kolech!

 

Nezapomenutelný zážitek pro každou akci

Luvini na kolech je ideální volbou pro různé události. Ať už plánujete svatbu, firemní akci nebo soukromou oslavu, my se postaráme o to, aby byly vaše chvíle nezapomenutelné.

 

Majitelka Luvini Lucie Smutná
Produkty na míru podle vašeho přání

Sto lidí, sto chutí. Pojďme se pobavit o tom, co máte rádi.

Ať máte radši vína a prosecca, gin & tonic, spritzy na různé způsoby či jakýkoli jiný míchaný drink, my se postaráme o to, aby bylo vše přesně podle vašeho gusta. Naše nabídka je flexibilní a přizpůsobí se tématu vaší akce, včetně chutí a vzhledu.

Rádi byste něco speciálního? Splníme každé přání, abychom vytvořili perfektní atmosféru přesně podle vašich představ.

 

Barman Gin & Twist Jiří Balga
Cena dohodou a flexibilní možnosti

Chápeme, že každá akce je jedinečná a má své specifické požadavky i rozpočet. Proto je cena našich služeb dohodou, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší řešení i nejlepší cenu.

 

Kamkoli si budete přát

Ať už se vaše akce koná na venkově, ve městě nebo na jiném speciálním místě, Luvini na kolech přijede kamkoli. Naše mobilita a flexibilita nám umožňuje být tam, kde nás potřebujete. Přivezeme s sebou nejen skvělé nápoje, ale i pozitivní energii a profesionální přístup, aby vše šlapalo, jak má.

 

Majitelka Luvini Lucie Smutná a barman Gin & Twist Jiří Balga
Máte přání?

Pokud plánujete akci a hledáte jedinečný způsob, jak ji ozvláštnit, neváhejte nás kontaktovat buďto na telefonní číslo +420 724 052 701 či na e-mail lucie.smutna@luvini.cz.

Rádi vám poskytneme více informací a domluvíme všechny detaily, aby byl váš zážitek s Luvini na kolech přesně takový, jaký si přejete.

Zpět na blog