Luvini box červený, produktová fotografie

Luvini Box

Víno a sklo spojené v umění. Dárkové balení Luvini Box je ztělesněním elegance a vkusu. Potěší každého, kdo ocení výběrové italské prosecco a unikátní české sklo. Darujte nevšední zážitek.

Co v Luvini Boxu naleznete?

Prosecco Brut DOCG z vinařství Giavi

Kvalitní italské šumivé víno, které s Vámi oslaví vzácné životní okamžiky. Prosecco pochází z vinařství Giavi, ležícího v kraji Conegliano Valdobbiadene, kde se rodí
skvostná vína. Jeho příjemná chuť s minerálními a květinovými tóny vytváří
harmonii s vyváženým obsahem alkoholu 11,5 %. Vykazuje brilantní světle slámovou žlutou barvu se zelenkavými odlesky.

Ručně vyráběné sklenice na šumivé víno

Víme, jak nejlépe chutná prosecco i kde vyrábí to nejkrásnější sklo. Vedle lahve bublinek tak v Luvini boxu najdete také dvě ručně foukané sklenice na prosecco ze sklárny v Novém Boru. Design sklenic je nadčasový, s čistými liniemi a perfektní anatomií pro konzumaci šumivého vína. Technická dokonalost těchto sklenic je výsledkem práce zručných sklářů.

Ideální dárek pro různé příležitosti

Luvini Box je tím pravým dárkem pro všechny, kdo si váží kvalitního vína a vkusného designu. Ať už se jedná o narozeniny, Vánoce nebo hledáte ten správný dárek pro klienta, Luvini Box je zárukou nezapomenutelného zážitku, který oživí každou speciální chvíli.

Nechte se unést spojením vynikajícího prosecca a mistrovského designu od Lukáše Houdka. Objednejte si Luvini Box pro sebe nebo pro své blízké a oslavte chvíle s elegancí.